Často kladené otázky

Rozbaliť všetky

Čo je Webrebel?

Webrebel je 1. kompletný online kurz na Slovensku, prostredníctvom ktorého sa môžeš naučiť tvoriť moderné webové stránky.

Čo obsahuje online kurz?

Webrebel tvoria 3 samostatné online kurzy:

1.Webrebel - základy tvorby webstránok (HTML/CSS, responsive design a jQuery)

2.Webrebel PHP - programovanie dynamický webových aplikácií v PHP a MySQL

3.Webrebel Laravel - programovanie v populárnom PHP frameworku Laravel

Čo sa vďaka kurzom naučím?

Na kurze sa naučíš vytvoriť modernú webstránku, optimalizovanú pre mobilné zariadenia a oživenú rôznymi animáciami. Zároveň sa naučíš programovať v PHP a používať framework Laravel, po kurze budeš vedieť spraviť akýkoľvek nápad na internenete (sociálnu sieť, eshop, vlastné CMS, blog a pod.).

Pre koho je kurz určený?

Kurz Webrebel je vhodný pre úplných začiatočníkov. Kurzy PHP a Laravel sú určené pre ľudí čo už ovládajú základy tvorby webstránok.

Ako prebieha výučba?

Výučba prebieha formou videí a každý účastník ide svojím vlastným tempom. Okrem videí sú súčasťou kurzu rôzne zadania a ďalšie študijné zdroje. V aplikácii je k dispozícii diskusia, ktorej sa zúčastňuje aj inštruktor.

Môžem si videá stiahnuť?

Nie, videá môžeš pozerať v našej webovej aplikácií, kde nájdeš všetky potrebné študijné materiály (textové materiály, zdrojové kódy, príklady a zadania). Takisto môžeš diskutovať s tvojimi spolužiakmi, odovzdávať zadania a veľa iného.

Do kedy sa treba na kurz prihlásiť?

Kurz je prístupný stále, hneď po prihlásení získavaš prístup do kurzu a môžeš začať študovať.

Je prístup ku kurzu časovo obmedzený?

Nie, prístup k videám máš k dispozícii na neobmedzenú dobu (life-long access).

Čo ak nebudem s kurzom spokojný?

Garantujeme ti vrátenie plnej sumy za kurz v prípade, ak s ním nebudeš 100% spokojný. O vrátenie sumy však musís požiadať najneskôr do 30 dní prihálsenia sa do kurzu.

Pre koho sú určené kupóny?

V prípade, že zakúpiš kurz ako darček, získavaš darčekový poukaz s kupónom, prostredníctvom ktorého sa môže obdarovaný prihlásiť na kurz.

Aký počítač/laptop a softvér potrebujem?

Potrebuješ akýkoľvek funkčný laptop s operačným systémom Windows, Mac OS alebo Linux a s internetovým prehliadačom. Softvér používaný na kurze je dostupný zadarmo pre všetky 3 platformy, jeho inštalácia je jednoduchá a postup bude súčasťou videí a materiálov ku kurzu.